Založit novou webovou stránku nebo e-shopChci nový web
výstavy

Výstavy 2010  

 Dne 2.5.2010 se Nico se svojí paničkou zúčastnili své první výstavy která se konala v Praze v Letňanech . Nico byl velice šikovný a hodný. V třídě puppy získal známku VN1 s pěkným posudkem. Udělal tím paničce i všem ostatním velkou radost. Další výstavu plánujeme na 12.6.2010 v Rokycanech.

 Posudek : velmi pěkný pejsek, v tělesném vývoji, k věku dobrá stavba těla a síla kostry, pěkná srst.   

                                                                                                       

 

Dne 12.6.2010 jsem vyrazili na Krajskou výstavu do Rokycan, jela s námi i kamarádka Tereza se svojí fenkou Cony. Nico byl velmi šikovný jak v chůzi tak v postoji dostal námku VN2. Další výstavu plánujeme na 17. července 2010 v Mladé Boleslavy.

 

 

Naše třetí výstava se konala 17.7.2010 v Mladé Boleslavy, byla to Česká národní výstava, posuzovala Zdeněk Kliment, Nico mi udělal radot v třídě dorostu dostal VN1 s vělmi pěkným posudkem.

 

Dne 7.8.2010 jsme se vydali na klubovou výstavu na Kladno-Sletiště. Nico byl šikula dostal VN2, posurovala J. Ovesná.   

 

Čtvrtá výstava byla 4.9.2010 v Mladé Boleslavy a bylo to Klubová výstav a  I.CZ Yorkshire Terriere Clubu.  Do kruhu jsme nastoupili naposledy ve třídě dorostu se čtyřmi pejsky. Nico krásně šlapal i pěkně stál a odnesl si VN2 s velkým pohárem a spoustou dárků

 

 

Poslední výstava v tomto roce se konala na Praze 6-Džbán 2.10.2010. Byla to první výstava ve třídě mladých, Nico pěkně poslouchal a získal V1, vítěz třídy mladých a dostal svou první medaili.Tak jsme spolu krásně zakončili výstavní rok.

TOPlist
Tvorba webových stránek na WebSnadno.cz  |  Nahlásit protiprávní obsah!  |   Mapa stránek